Turkuaz Led

 

 

Turkuaz Led Aydınlatma, 2008 yılında kurulan dinamik bir firma olup, kaliteli aydınlatma çözümleriyle öne çıkmaktadır. Firmanın merkezi, reklam sektörüne hizmet veren lider bir konumda bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar, Turkuaz Led Aydınlatma, yenilikçi ve çevre dostu LED ürünleriyle müşterilerine benzersiz aydınlatma deneyimleri sunmaktadır. Firmanın temel odak noktası, müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Turkuaz Led Aydınlatma, geniş bir ürün yelpazesi ile öne çıkarak, iç ve dış mekan aydınlatma projelerinde çözüm ortağı olmaktadır. Reklam sektöründeki ihtiyaçları karşılamak adına tasarlanan özel LED ürünleri, estetik tasarımlarıyla dikkat çekerken, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

  • Misyon
  • Vizyon

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en doğru ürünü, en iyi kalitede ve en iyi fiyata tedarik edebilmektir.

Sektördeki ileri gelen firmalardan biri olarak çağa uygun teknoloji, ürün ve yöntemler ile müşterilerimize hizmet sunmaktır.

Turkuaz Led

DAİMA İYİ KALİTE

Üretim sonrasında ürünlerimizi her aşmada kontrol ve teste tabii tutarak en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmakta ve işinde uzman kadrosuyla müşterilerin soru ve taleplerini en etkili şekilde karşılayarak projelerinde etkin çözümlerle destek vermekteyiz.

Neon Cadde Aydınlatması

Şile Belediyesi ile ortak yürüttüğümüz çalışmada , Şile caddelerini Turkuaz Marka Neon Şerit Ledlerimiz ile aydınlattık. Proje kapsamında uygulanan Neon Şerit Ledler Ip65 Koruma Sınıfı sayesinde yaz kış demeden caddeleri aydınlatmaktadır.

İncele
Point Led Uygulaması

Bu çalışmamızda , yeni nesil point ledler sayesinde uyguladığımız tabela yazısı ile güzel sonuçlar elde ettik.

İncele

Referanslarımız